wtorek, 30 czerwca 2015

Podsumowanie Bookathonu!

2

Bookathon dobiegł końca w niedzielę, ale ja dopiero teraz robię podsumowanie, bo dopiero wczoraj (poniedziałek) obejrzałam ekranizację książki, więc skończyłam Bookathon. ;)
Niestety nie sprostałam dwóm wyzwaniom, a mianowicie nie przeczytałam książki, która czekała na mnie od lat ani książki z gatunku, po który sięgam najrzadziej. Pierwsza książka to były "Wampiry Hollywoodu" i ta pozycja była po prostu okropna. Myślę, że fabuła jest niezła - 3 wampiry-supergwiazdy kina zostają zamordowane, a świetny detektyw z policji i królowa horroru (też wampir) próbują odnaleźć mordercę.Ale styl pisania jest potworny i nie mogłam przebrnąć przez nią. Może kiedyś ją dokończę. 
Druga książka, czyli "Majubaju, czyli żyrafy wychodzą z szafy" okazała się bardzo zabawną pozycją, ale jednak czyta mi się wolno. Ale na pewno ją skończę, bo myślę, że warto ;)

Co do pozostałych czterech książek, które przeczytałam to:

"Bezduszna" Gail Carriger
W tej książce się zakochałam. Cudowna pozycja. Świetną powieścią rozpoczęłam maraton. 

2. "Noce w Rodanthe" Nicholas Sparks 
Klimatyczna i przyjemna książka o miłości :)

3. "Chemia śmierci" Simon Becket
Genialny thriller/ kryminał. Gorąco polecam! ;)

4. "Miasto kości" Cassandra Clare
Dobry wstęp do ciekawej serii ;) 

I przeczytałam 1506 stron. A wyzwanie miałam przeczytać 1500 stron, więc tak na styk ;)

Nie wypełniłam wszystkich wyzwań, więc troszkę się zawiodłam na sobie, ale i tak świetnie się bawiłam podczas tego maratonu, te konkursy i w ogóle! :D Czekam na kolejne edycje tych maratonów.. ;)

2 komentarze:

  1. Myślę, że przede wszytskim chodziło tu o dobrą zabawę, o wymienianie spostrzeżeń z innymi czytelnikami, a wyzwania miały w tym pomagać. Ale co ja mogę mówić - nie wzięłam udziału bookathonie ze względu na dość gorący dla mnie jeszcze okres, w którym trwał i chyba trochę przez lenistwo. Może w kolejnej edycji będzie inaczej :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, o to chodziło :D I to była bardzo dobra zabawa, więc koniecznie bierz udział w kolejnych edycjach :D

      Usuń