O mnie


Witam w moim imperium.

W Imperium Książkomaniaczki!


Jak sama nazwa wskazuje, na tym terenie włada Książkomaniaczka. Obecna władczyni nosi dumnie imię Aleksandra. Ma 23 wiosen. Ukończyła słynne Technikum Informatycznym. Po otrzymaniu tytułu licencjatki na kierunku Elektroniczne Przetwarzanie Informacji, kontynuuje naukę EPI oraz rozpoczęła naukę Medii Społecznościowych w Zarządzaniu. Głowa państwa nie cierpi zimna, a więc na terytorium Imperium panują tylko dwie pory roku: wiosna i lato. Mimo tak dumnej i poważnej funkcji, jaką pełni w swoim Imperium, na jej licu zawsze gości uśmiech, a sprawy swojej ziemi rozwiązuje z nienagannym optymizmem.

Imperatorka na swym terytorium pozwoliła poruszać tematy tylko książkowe, okołoksiążkowe i muzyczne. Czasem przyjmuje wyjątki, ale bardzo rzadko. 

Sprawy książkowe dotyczą niemalże każdego gatunku. Ale oczywiście są odstępstwa. Aleksandrę nudzi historia, a poezji często nie potrafi ocenić, więc nie porusza tych tematów. Jej opinie o księgach są zawsze szczere i prawdziwe.

Zagadnienia muzyczne zazwyczaj omawia w cotygodniowym orędziu Muzyczny poniedziałek. Problematyka tych przemówień z reguły dotyczy pieśni z gatunku rocka i kompozycji z XX wieku. Ale Imperatorka nie gardzi innymi odmianami muzyki. Słucha tych dźwięków, które trafią do jej złotego serca. Najlepiej czuje się przy dźwiękach orkiestr, takich jak, Guns N' Roses, Queen czy AC/DC. A ulubioną pieśniarką jest Janis Joplin.

A teraz Aleksandra żegna się z Tobą i udaje się na zasłużony spoczynek z księgą w prawicy.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza