wtorek, 5 września 2017

Wyniki 10. konkursu - Książkowe Wakacje w Imperium

3

Znowu mnie zaskoczyliście pomysłowością! Najchętniej wszystkim dałabym książki, ale nie mogę ;) Mogę wybrać tylko jedną osobę i w tym przypadku jest nią:
Gratulacje! Czekam na e-mail z adresem do wysyłki i numerem telefonu :D Masz na to 7 dni, po tym czasie wybieram inną osobę ;)
mój e-mail: aleksandra.s.1.1.3.9@gmail.com

Dodatkowo Mariola, która także brała udział w konkursie, zaproponowała mi, żebym napisała opowiadanie o sobie i była ciekawa jaką siebie bym wykreowała. Czy zidealizowała siebie czy wręcz przeciwnie? Szczerze, nie potrafię się zdecydować! :D Jak każdy ma wady i cóż, chciałabym się ich pozcóż, przynajmniej na papierze :p Ale myślę, że na dłuższą metę to byłoby nudne ;) Dlatego opcja, w której wyśmiewałabym swoje wady i nawet trochę je wyolbrzymiała, a i trochę wymyślała, wydaje się być kusząca :D Mogłabym robić rzeczy, które w rzeczywistości nigdy bym nie zrobiła :D A Wy którą opcję byście wybrali? :D

3 komentarze:

  1. Odpowiadając na moją odpowiedź (taaaa... brzmi to tak sensownie jak mój odzew gdy ktoś próbuje mnie obudzić rano xD) oczywiście, że tą pełną wad i pomyłek ;)

    OdpowiedzUsuń