poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Książkowe wakacje w Imperium - konkurs 10

6

Ostatni konkurs w tej serii konkursów :) I dzisiaj macie szansę wygrać Imagines , czyli zbiór opowiadań Fan-fiction :D

Macie chrapkę na tę pozycję?


Co trzeba zrobić?
 • wyobraźcie sobie, że jestem autorką opowiadań fan-fiction. Zaproponujcie o jakim muzyku, aktorzy czy innej gwieździe powinnam napisać i dlaczego.
 • być obserwatorem mojego bloga,
 • napisać w komentarzu formularz zgłoszeniowy.
Będzie mi miło oraz sponsorowi konkursu i autorce, gdy:
 • będziesz obserwatorem mediów społecznościowych podanych w poniższej tabelce "Gdzie obserwować?"
 • udostępnisz baner w któryś sposób podany w poniższej tabelce "Gdzie można udostępniać i co udostępnić?"

Gdzie można udostępniać i co udostępnić?
Na swoim blogu Na Facebooku Na Instagramie
 • dodać baner,
 • dodać link (do tego posta z konkursem)
Gdzie obserwować?
Blog Imperium Książkomaniaczki Na Facebooku Na Instagramie
 • Pod komentarzami jest opcja do obserwowania bloga ("Obserwatorzy")

Formularz zgłoszeniowy (do dodania w komentarzu pod tym postem):
Zadanie konkursowe:
Bloga obserwuję jako:
(opcjonalnie) Facebooka obserwuję jako:
(opcjonalnie) Instagrama obserwuję jako:
adres e-mail:
(opcjonalnie) Baner: linki do udostępnionego baneruBaner:


Regulamin:
 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Imperium Książkomaniaczki.
 2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo OMGBooks.
 3. Warunkiem uczestnictwa jest wyrażenie chęci otrzymania książki, bycie obserwatorem bloga Imperium Książkomaniaczki i dodanie formularza zgłoszeniowego w komentarzu pod tym postem.
 4. Konkurs trwa od 28.08.2017 do 03.09.2017 do godz. 23.59.
 5. Nagrodą w konkursie jest jeden egzemplarz powieści Imagines.
 6. Odpowiedź konkursowa, która najbardziej mi się spodoba, zostanie nagrodzona. Jedna osoba może wygrać jeden egzemplarz książki.
 7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 10.09.2017.
 8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu, w osobnym poście.
 9. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek skontaktowania się ze mną na podany w poście (z wynikami) adres e-mail. Jeśli nie zrobi tego w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników, nastąpi wybór innego zwycięzcy.
 10. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające bloga lub osoby anonimowe (nie posiadające bloga).
 11. Konkurs jest skierowany do osób, które posiadają adres korespondencyjny na terenie Polski.
 12. Koszt wysyłki ponosi sponsor nagrody, czyli wydawnictwo OMGBooks.
 13. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu.6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zadanie konkursowe: Ja ci proponuję napisanie fanfiction o... Alvaro Soler! Nie bez powodu mówi się, że chłopak z gitarą byłby dla mnie parą. ;) Wszechstronnie utalentowany, zabawny, o nieziemskim głowie i oczywiście bardzo przystojny. Mógłby mnie wreszcie nauczyć grać na jakimś instrumencie, bo zawsze chciałam spróbować, a nie miałam okazji. Albo jeszcze lepiej! Alvaro zna biegle 5 języków, w tym niemiecki. A ja? Uczę się niemieckiego od 10 lat i wciąż go nie umiem. Soler mógłby być moim korepetytorem! Oj tak, ja takie fanfiction z chęcią bym przeczytała. :)
  Bloga obserwuję jako: Książki Dobre Jak Czekolada
  adres e-mail: karolinaukawska@gmail.com
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zadanie konkursowe: Ja proponowałabym Ci napisanie fan-fiction o Małgorzacie Kożuchowskiej! Dla mnie to kobieta z klasą, która jest świetną aktorką, bardzo popularną, a przy tym nie sprzedaje swojego życia prywatnego! To się dla mnie liczy szczególnie!
  Jest piękną kobietą i świetną aktorką, a każdy film i serial z jej udziałem jest dla mnie obowiązkowy i okazuje się totalnym hitem!
  Wiadomo, nie do końca wiemy jak wygląda jej życie poza kamerami, ale wydaje mi się, że świetnie łączy życie zawodowe z życiem prywatnym!

  Bloga obserwuję jako: Gosia
  Fb lubię jako Gosia Stępień
  Instagram obserwuję jako gosias012
  adres e-mail: gosia.s012@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zadanie konkursowe:
  Ja bym proponowała abyś napisała fan-fiction o samej sobie. Dlaczego? To proste, ponieważ jestem ciekawa co byś tam napisała i w jaki sposób wykreowałabyś swoją postać - czy wyidealizowałabyś się na maksimum, czy raczej poszłabyś w drugą stronę i zrobiła z siebie jakąś psychopatkę lub seksoholiczkę. W dzisiejszych czasach ludzie bardzo często nie potrafią spojrzeć na samych siebie poprzez pryzmat żartu / przymkniętego oka. A czy Ty byś to potrafiła? W jaki sposób chciałabyś abyśmy Cię zobaczyli w tym ficku? Czy miałabyś odwagę napisać coś takiego? A może jednak sam pomysł doprowadziłby Cię do czerwoności i wściekłabyś się? W końcu pisanie o kimś jest czymś z goła prostym, ale pisanie o sobie to już całkowicie inna bajka i dużo większe wyzwanie.

  Bloga obserwuję jako: Nana Mariola
  Facebooka obserwuję jako: Mariola Zofia Laura Marszałek
  Instagrama obserwuję jako: mariola163
  Adres e-mail: mariola163@onet.eu
  Baner: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=961728430646734&set=a.740680662751513.1073741836.100004287579424&type=3&theater


  Bez względu na to czy wygram czy przegram mam nadzieję, że udzielisz mi odpowiedzi na powyższe pytania jako dodatek do wyniku tego konkursu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zadanie konkursowe:
  Ja mam dla Ciebie nietypową propozycję, bo nie będzie to muzyk (choć na nerwach potrafi grać jak nikt inny), ani aktor (choć z jego talentem do ukrywania emocji powinien się tym zająć zawodowo), ani też gwiazda (bardziej jej przeciwieństwo znienawidzone przez całe społeczeństwo). Otóż polecam Ci napisanie ff do fandomu Harry'ego Pottera, gdzie pierwsze skrzypce będzie grał Severus Snape. Pomyśl tylko, jakie pole do manewru stwarza jego postać! Choć, jeśli mam być szczera, najbardziej lubię Severitusy (ficki, gdzie Sev jest mentorem Harry'ego). I powiem Ci w tajemnicy - tłumy (ze mną na czele) będą Cię za to uwielbiać ;)
  No bo kto po przeczytaniu książek nie pokochał poczciwego nietoperza, z tym jego sarkazmem i uroczym charakterkiem? I tylko jakiś totalny niewrażliwiec nie płakał przy jego śmierci :'( A tak, za twoją sprawą, Sev mógłby powrócić cały, zdrowy i wredny, ile dusza zapragnie. A przy tym mogłabyś poprawić jego relację z młodym Potterem, pofolgować wyobraźni i pokrzepić te duszyczki, które przez Rowling wylały morze łez.
  Jeżeli nie skusiła Cię możliwość napisania tego lepiej niż Jo i zostania bohaterem fangirl tego świata, to naprawdę nie wiem, co mogłabym dodać ^^

  Blog obserwuję jako: Wagabunda
  Fb lubię jako: Ania Nocuń
  Adres e-mail: anka.nocun@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Zadanie konkursowe: Hmmm... Może mogłabyś napisać o Anicie z Book Reviews by Anita? ;) Wprawdzie nie jest muzykiem ani aktorką, ale uznajmy ją za gwiazdę polskiego Booktube'a :) Anita na swoich filmikach zawsze jest taka pełna życia, więc myślę, że byłaby dosyć barwną bohaterką. Fanfiction o niej mogłoby być fantastyczne. Anita zwyczajnie otwiera sobie drzwi swojej łazienki a tu nagle zostaje wciągnięta do zupełnie innego świata! A konkretnie książkowego. Aby wrócić spowrotem do rzeczywistości, musi przejść przez 5 książkowych światów, nie dając się po drodze zabić i trafić do portalu. Jak Anita poradziłaby sobie w walce z muszkieterami? Dałaby radę przetrwać głodowe igrzyska? Udałoby jej się wydostać ze Strefy i labiryntu? Poradziłaby sobie z pokonaniem Białej Czarownicy i ocaleniem Narnii? Pomogłaby Harremu, Ronowi i Hermionie w znalezieniu i zniszczeniu horkrusków? Tyle ludzi pisze fanfiction o muzykach i aktorach, więc dlaczego Ty nie miałabyś być oryginalna i napisać o booktuberce? 😊
  Bloga obserwuję jako:Anna Biel
  Facebooka obserwuję jako:Ania Biel
  Instagrama obserwuję jako: dawno_temu_w_ksiazkolandii
  Adres e-mail: aniabiel9@wp.pl

  OdpowiedzUsuń