czwartek, 2 lipca 2015

Miesiąc czytania własnych książek czas rozpocząć!

4

Jeśli tak samo, jak ja, wychodzicie z biblioteki z naręczem książek, a dodatkowo kupujecie mnóstwo innych pozycji. I nie macie czasu na czytanie kupionych książek, bo terminy w bibliotece gonią, to to postanowienie jest dla Was! ;)

Rok temu wymyśliłam, że lipiec będzie to miesiąc, w którym będę czytała tylko i wyłącznie książki, które siedzą u mnie na półce i czekają, aż wreszcie po nie sięgnę. ;) (wpis zeszłoroczny tutaj) . Tyle, że w tamtym roku korzystałam z pomocy book jara, ale od prawie roku nie był uzupełniany, więc uznałam, że będę brała książki, na które przyjdzie mi ochota. ;) 

Książki w bibliotece prolongowane, więc mogę spokojnie zacząć MIESIĄC CZYTANIA WŁASNYCH KSIĄŻEK! :D

Zapraszam chętnych do takiego postanowienia! :D

Tak, tak, wpis miał być wczoraj (1 lipca), ale praca nad grafiką zajęła mi więcej czasu niż myślałam. Miałam mnóstwo wersji i jakoś nie mogłam stworzyć czegoś idealnego ;)


4 komentarze:

 1. Co za ironia :P ja to "postanowienie" gnębię już rok i 2 miesiące i nadal wyjść nie mogę ze swoich książek :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja przez miesiąc też nie wyjdę ze swoich książek, ale zawsze coś tam nadrobię ;) Podziwiam, że przez ponad rok nie zaglądasz do biblioteki! Jak tak bym nie mogła! :D

   Usuń
 2. Chyba powinnam właśnie zrobić sobie taki book-jar, bo na wszystkie książki, które stoją u mnie na półce, mam ochotę. I zaczynam każdą po troszku, i w ten sposób chyba czytam z dziesięć tomów jednocześnie. Masakra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam, poleca. Ładnie wygląda i przydatny, szczególnie jeśli masz takie problemy :D

   Usuń